Hakkımızda

Hilal Ofis ve Büro Mobilyaları Hakkımızda...

Hilal Büro ve Ofis Mobilyaları 2000 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyi ürün ve proje uygulamasını sunmaya çalışan Hilal Ofis ve Büro Mobilyaları, modüler mobilya ve VIP ofis mobilyaları üreterek sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiştir. Gerek Bursa içinde, gerek Bursa dışında büyük projelere imzasını atmıştır. Kurulduğumuz günden bu yana değişimi, gelişim ve yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları günümüz teknolojisi ile üretmeyi hedeflemekteyiz. Hilal Ofis ve Büro Mobilya, kalite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak, ofis ve büro makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları, bölme panel sistemleri ve ofis aksesuarları, büro sehpaları ve kuruma özel projeler ile birçok alanda üretimini sürdürmektedir.

Hilal Ofis ve Büro Mobilyaları; Kişiye ve yaşam alanlarına özel, değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmektedir. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerin uzman kadromuz ile montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz. Ofis ve Büro mobilyaları pazarında göstermiş olduğumuz başarıyı, Bursa içinde sürdürürken Tüm Türkiye de Müşterilerimizin Büro ve Ofis Mobilyası İhtiyaçlarını Karşılamaları İçin Elimizden Geleni Yapıyoruz.Hilal Ofis ve Büro Mobilyaları Misyonumuz ve Vizyonumuz...


Ofis ve Büro Mobilyasına ihtiyaç duyan müşterilerimize, daha kaliteli çalışma ve yaşam alanları için gereksinimleri olan ürün ve hizmetleri, müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmak. Kaliteden ödün vermeden sunduğumuz 20 Yıllık hizmetleri; Kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle hep daha kaliteli ve tam zamanında sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.


Hilal Ofis ve Büro Mobilyaları Kalite Politikamız...

Hilal Ofis ve Büro Mobilyaları olarak hedefimiz, müşterilerimizin ürünlerimize duyduğu güveni korumak, ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sektörün öncüsü ve lideri olmaktır. Markamızla global anlamda müşteri güvenini arttırmak ve Ofis ve Büro Mobilyası dalında dünya markası olmak. Yeni Markamız VIF (Very Important Furniture) Üretim, E1 kalite (kanserojen olmayan) ofis mobilyaları üretimde malzemeler kullanılmaktadır. İhracat, kalite ve ürün geliştirme gibi alanlarda gösterdiği başarının yanı sıra Hilal Ofis ve Büro Mobilyaları içinde yaşadığı topluma karşı duyduğu sorumluluk bilinci ile insana ve ekolojik değerlere duyarlı bir üretim stratejisi benimsemiştir.

Hedefimiz; İnsana ve çevreye değer verip, kaynakları doğru seçip planlı kullanarak ulaşacağımıza inanıyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan Hilal Ofis ve Büro Mobilyaları, müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak üretimini şekillendirir. Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutan firmamız, tasarımdan tüketici kullanımına kadar var olan süreçte toplam kalite yönetimini benimsemektedir.

Çağın Ofis ve Büro Mobilyaları, yönetim sisteminin sürekliliği ve başarısında ekip çalışmasının yanı sıra çalışanların duyarlılığının büyük önem taşıdığı bilinciyle çalışma ve faaliyetlerini sürdürmektedir.